COPD Ostre zaostrzenie i zapalenie płuc nabyte przez społeczność.

COPD Ostre zaostrzenie i zapalenie płuc nabyte przez społeczność.

Popoff. „Są bardziej narażeni na zły wynik, jeśli skurczą wirusa, dlatego muszą uważać, aby umyć ręce, nosić maski na twarz i poddać kwarantannie od innych, aby zapewnić im bezpieczeństwo”.

Niezależnie od tego, czy przechodzisz leczenie raka, czy służysz ukochanej osoby jako opiekuna, istnieją zasoby, które ci pomogą. Dowiedz się więcej o leczeniu raka płuc w Henry Ford Cancer Institute.

Andrew Popoff, MD, FACS, jest certyfikowanym przez zarządem chirurga klatki piersiowej i wyszkoloną przez społeczność onkologa chirurgicznego specjalizującego się w chirurgii płuc i raka klatki piersiowej. Widzi pacjentów w Henry Ford Cancer Institute w Detroit, Henry Ford Hospital w Detroit, Henry Ford Macomb Medical Pavilion w Clinton Township i Henry Ford Medical Center – Columbus w Novi.

Kategorie: Feelwell

Tagi: rak, płuca raka

Never Transplant Video

Marilyn’s Heart Journey

Marilyn Reckling, 85, z Rochester Hills w stanie Michigan, została zaplanowana na wymianę kolana w styczniu 2020 r. Ale kiedy odwiedziła kardiologa w celu zezwolenia przed operacją, Sindhu Koshy, M. Otwarcie zastawki aortalnej, która ogranicza przepływ krwi z lewej komory do aorty. Operacja kolana została wstrzymana, aby mogły rozwiązać problemy z sercem.

Marilyn, matka, babcia i prababka, została skierowana do oceny z Samer Kazziha, M.D., kardiologiem harmoniqhealth.com interwencyjnym i Henry Ford Macomb Szef szpitalny usług sercowo -naczyniowych. Katarzyzacja serca ujawniła znaczące blokady tętnicy wieńcowej Oprócz ciężkiego zwężenia zastawki aortalnej.

W oparciu o jej wiek i 40-letnią historię wysokiego ciśnienia krwi, Marilyn uznano za wysokie ryzyko operacji otwartego serca. Strukturalny zespół serca Henry’ego Forda Macomb ocenił jej przypadek i utworzył wieloaspektowy plan opieki, który zawierał wiodące, minimalnie inwazyjne opcje leczenia.

Pandemic Punt leczenie

Aby kupić Marilyn jakiś czas na początku pandemii Covid-19, dr Kazziha wykonał walvuloplastykę aorty, która otworzyła strefę zaworu balonem i pomogła tymczasowo poprawić jej objawy.

Covid-19 zmusił wszystkie oprócz pilnych operacji do odroczenia w Henry Ford Macomb i większości innych szpitali w okolicy. Gdy tylko usługi chirurgiczne zostały zatwierdzone do wznowienia, operacje Marilyn zostały przełożone.

Robotyczna operacja serca z TAVR, angioplastyka może być pierwsza w kraju

Po pierwsze, Raed Alnajjar, M.D., dyrektor serwisu chirurgicznego kardiotoracicznego, wykonał operację obejścia robotycznego, z jednym obejściem do Lewa przednia tętnica malejąca (LAD). Robotyczna operacja serca odbywa się przez bardzo małe cięcia w klatce piersiowej, przy użyciu małych instrumentów i narzędzi kontrolowanych przez robota.

„Henry Ford Macomb Hospital jest jednym z niewielu szpitali w kraju – i jedynym w południowo -wschodniej Michigan – oferujący operację omijania serca, która ma zalety mniejszych nacięć, minimalnego bólu i bólu i bólu Znacznie krótszy czas powrotu do zdrowia – powiedział dr Alnajjar.

Następnego dnia dr Kazziha wykonał angioplastykę i stentowanie lewej głównej i obwodowej – procedury stosowanej do poszerzenia tętnic wieńcowych, które są zablokowane lub zawężone.

„Wszystkie te wszystkie z nich Poprzednie kroki zostały wykonane, abyśmy mogli ostatecznie zrobić Tavr w najbezpieczniejszy możliwy sposób i nie wprowadzić Marilyn przez operację na otwartym sercu ”-powiedział dr Kazziha.

Drs. Raed AlNAjjar, William O’Neill, Samer Kazziha i Brian O’Neill.

„To było dla mnie przerażające”, powiedziała Marilyn. „Byłem zdenerwowany chodzeniem do szpitala z powodu Covid, a pacjentom nie wolno było mieć w tym czasie żadnych gości. Na szczęście moja rodzina była w stanie pozostać w kontakcie telefonicznie, aby zapewnić wsparcie. ”

Wreszcie, zaledwie trzy tygodnie później, wymiana zastawki aorty przezcasterczej (TAVR) została zakończona pod przewodnictwem Williama O’Neilla, M.D., dyrektor medyczny Henry Ford Center for Structural Heart Disease, wspomagany przez dr. Alnajjar, Kazziha i Brian O’Neill, M.D.

Procedura zakończyła się w mniej niż półtora godziny z doskonałym rezultatem.

„Uważamy, że to pierwszy raz w Kraj, w którym omijanie sercowe zostało połączone z TAVR i angioplastyką/stentowaniem ” – powiedział dr William O’Neill.

Doskonały wynik

Marilyn i jej rodzina są wdzięczni za opiekę, którą otrzymała w Henry Ford Macomb.

„Od razu widzieliśmy poprawę”, powiedziała córka Marilyn, Jacqueline Pettitt. „Od czasu operacji zauważamy różnicę w jej oddychaniu i kolorze. Nie chodzi tak powoli. Mówi nawet z mniejszym wysiłkiem. Moja mama radziła sobie niezwykle dobrze. ”

W dzisiejszych czasach Marilyn nadrabia telefony z długoletnimi przyjaciółmi, a nawet uczestniczyła w Baby Shower dla swojego trzeciego prawnuka, którego oczekuje się w październiku. Jest zajęta pracą nad specjalną świąteczną pończochą dla nowego dziecka – pamiątkę, którą robi dla wszystkich w swojej rodzinie. Marilyn i jej mąż Bud będą świętować 64. rocznicę ślubu 15 września.

„Cieszę się, że jestem w domu. Nie mogę pokonać opieki, którą otrzymałem od mojej rodziny, zwłaszcza mojej mąż i mojej córki Jackie, którzy codziennie nas sprawdza i przynosi nam lunch ” – powiedziała Marilyn.

Ukończyła zarówno fizyczną, jak i fizyczną, a Terapia zajęciowa w jej domu i planuje wkrótce rozpocząć program rehabilitacji serca.

„Multiple Specialist zajęła szeroką współpracę, aby pomóc temu pacjentowi wysokiego ryzyka osiągnąć doskonały wynik kliniczny”-powiedział dr Kazziha. „Cieszymy się, że możemy zaoferować naszym pacjentom tak wysoki poziom wiedzy specjalistycznej w Henry Ford Macomb.”

Uzyskaj opiekę, której potrzebujesz

już pacjenta Henry’ego Forda?

Aby uzyskać najlepsze doświadczenie, istniejący pacjenci z Henry’ego Forda mogą poprosić o wizyty w Henry Ford Mychart. Zaloguj się do MyChart

Jeśli masz awarię, zadzwoń pod numer 911 lub idź do najbliższej izby przyjęć. Procesy Henry’ego Forda mają osobne obszary opieki dla osób z objawami Covid-19.

Inne opcje opieki

 • harmonogram online
 • Kliniki chodzenia lub pilnej opieki
 • Wizyty wideo na żądanie
 • Zaplanowane wizyty wideo

Testowanie Covid

Henry Ford oferuje tylko testy Covid dla uznanych pacjentów, którzy zostali skierowani do testowania przez lekarza. Wiele lokalizacji w Michigan oferuje wygodne, bezpłatne testy. Znajdź blisko siebie witrynę testową Covid i dowiedz się więcej o tym, kiedy zostać przetestowanym.

Poproś o nową wizytę pacjenta

Z powodu braków personelu, doświadczamy opóźnień w planowaniu wizyty. Doceniamy twoją cierpliwość. Użyj MyChart, aby zaplanować i poprosić o spotkania na najkrótszy czas oczekiwania. Możesz także wypełnić poniższy formularz lub zadzwonić:

 • Pacjenci z południowo-wschodniej Michigan: (800) 436-7936
 • Pacjenci z Jackson lub South Central Michigan: (517) 205-4800
 • Czy byłeś kiedyś w lokalizacji Henry’ego Forda? * Powód spotkania * Imię specjalność * Imię lekarza (jeśli jest znane) Preferowane daty i czas Preferowany Lokalizacja * Inne lokalizacja Imię * Nazwisko * Data urodzenia Wpisz MM/DD/ROYY Format * Adres * Miasto * Stan/Prowincja * Kod zip/kod pocztowy/ Kod pocztowy * Telefon * E -mail * Nazwa ubezpieczenia i numer subskrybenta * Nazwa kontaktu Uwierzytelnianie DemandConnect.FORM pacjent

  Detroit – Dzięki inicjatywie Detroit Lions Inspire Change Pracownicy szpitala Henry’ego Forda będą cieszyć się różnorodnymi opcjami na lunch na terenie kampusu szpitalnego w poniedziałek, 13 kwietnia w godzinach od 11:00 do 13:00.

  „Mam niesamowity szacunek dla mężczyzn i kobiet w naszej społeczności medycznej, pracując niestrudzenie, aby pomóc osobom zwalczającym Covid-19. Ofiara, którą składają, jest naprawdę heroiczne. Dziękujemy wielu restauracji i lokalnym ciężarówkach spożywczych, które współpracują z nami, aby zapewnić posiłki niesamowitym personelu Henry Ford Hospital w Detroit. Myślę o lekarzach, pielęgniarkach i personelu pomocniczym we wszystkich naszych lokalnych szpitalach każdego dnia i pochwalam ich za ich nieustępliwą pogoń za najbardziej potrzebującymi ” – powiedział Matt Patricia, trener Detroit Lions.

  Pięć ciężarówek spożywczych ma na celu obsługę różnych gorących i pysznych wyborów na lunch dla pracowników szpitala, którzy pracowali nad opieką na pierwszej linii pandemii Covid-19. Ciężarówki będą zaparkowane w wyznaczonym terenie na kampusie, w pobliżu helikopterów, gdzie wydadzą oferty lunchu personelowi szpitala. Zostanie zapewnione bezpieczne środowisko, aby zapewnić utrzymanie dystansu społecznego, podczas gdy pracownicy korzystają z mobilnych ofert kulinarnych.

  Usługa mobilnego lunchu jest możliwa dzięki wsparciu Detroit Lions Inspire Change Initiative, programu uruchomionego przez Patricii, Lions Player i Martha Firestone Ford, właściciela i przewodniczącego zespołu po sezonie NFL 2018. W tym roku inicjatywa zainwestuje prawie 600 000 USD w wsparcie finansowe poprzez dotacje dla dziewięciu organizacji Metro Detroit.

  Odwiedź inspiruj zmiany, aby uzyskać więcej informacji na temat tego, w jaki sposób inicjatywa Detroit Lions zapewnia wsparcie poprzez finansowanie stypendialne, programy społeczno-edukacyjne oraz pomoc medyczną/pomoc zdrowotną.

  Nota medialna: Trener Patricia i zawodnicy nie będą obecni ani nie będą dostępni na rozmowy kwalifikacyjne. Wideo i zdjęcia wydarzenia zostaną udostępnione mediom informacyjnym. Proszę o poinformowanie, że każde planowanie mediów w celu pokrycia wydarzenia musi zapewnić i nosić własne maski i honorować dystans społeczny.

  ###

  Kontakt z mediami: Sal Giacona/313-421- 9108 / [e -mail chroniony]

  ;

  Detroit – pacjenci leczeni z niektórymi infekcjami przepisują krótszy czas antybiotyków w ramach nowej inicjatywy w systemie zdrowia Henry Ford.

  Powołując się na badania krajowe oparte na dowodach, dostawcy Henry Ford twierdzą, że krótszy czas trwania od trzech do siedmiu dni jest obecnie preferowanym wyborem terapii zamiast standardowego czasu trwania od siedmiu do 14 dni.

  & gt;

  Badanie z 2016 r. Opublikowane w JAMA Internal Medicine wykazało, że pięciodniowa antybiotykoterapia była tak samo skuteczna, jak 10-dniowa terapia leczenia pacjentów hospitalizowanych z zapaleniem płuc nabywanych przez społeczność. Wskaźnik readmisji był również niższy u osób, które otrzymały krótszy czas. ”-mówi Rachel Kenney, Pharmd, farmaceuta Henry Ford, który prowadzi inicjatywę w ramach programu zarządzania przeciwdrobnoustrojowego systemu opieki zdrowotnej.

  Inicjatywa koncentruje się krótszy przebieg terapii dla czterech popularnych infekcji bakteryjnych:

 • Zakażenia pęcherza.
  • Zapalenie tkanki łącznej, łagodna infekcja skóry.
  • Ostre zaostrzenie POChte i zapalenie płuc nabywanych społeczności.
  • Infekcje dróg moczowych.

  Szacuje się, że około połowa antybiotyków przepisanych pacjentom w Stanach Zjednoczonych jest niewłaściwa, zgodnie z Centers for Disease Control and Prevention. Ponieważ antybiotyki działają tylko w leczeniu infekcji bakteryjnych, są one często nadużywane lub niewłaściwie wykorzystywane, co doprowadziło do rozwoju oporności na antybiotyki. Oznacza to, że zarodki są odporne na leczenie różnymi rodzajami leków antybiotykowych. W rezultacie może zwiększyć i trudniejsze do leczenia infekcji lub powodować szkodliwe skutki uboczne.

  Powtarzane i niewłaściwe stosowanie antybiotyków jest głównymi przyczynami oporności na antybiotyki, w których bakterie nie zabijają zarodków, a zarazki przeżywają i nadal się rozmnażają, czyniąc leki mniej skuteczne w utwardzaniu lub zapobieganiu infekcjom.

  David Willens, M.D., MPH, szef działu medycyny wewnętrznej w Henry Ford Hospital, mówi, że stosowanie antybiotyków rzadziej lub na krótsze kursy ma dwie zalety:

  • Pomaga pacjentom unikać Potencjalne skutki uboczne.
  • Zmniejsza oporność na antybiotyki.

  „oznacza, że ​​antybiotyki jako narzędzie będą dla nas dostępne dla wielu, wiele Więcej lat, kiedy są naprawdę potrzebne ” – mówi.

  Gdy antybiotyki są niepotrzebne, dr Willens rutynowo zaleca leki bez recepty na łagodne choroby, takie jak przeziębienia, kaszel i drobne bóle. „Jeśli nie jest to stan, którym pomogą antybiotyk, leki bez recepty mogą być bardziej skuteczne”, mówi.

  ###

  Kontakt z mediami: David OleJarz/[e -mail chroniony]/313.874.4094

  Wyniki kliniczne po całkowitej wymianie kolana w Henry Ford

  • Poprawiona siła i funkcja kolana o 18,5 Punkty wyników PROM
  • Poprawione zdrowie fizyczne o 4,7 punkty PROM
  • Poprawione zdrowie psychiczne o 0,9 punkty pracy

  Henry Ford wykorzystuje zgłoszone przez pacjenta miary wyników (PROM) lub wyniki PROMIS w celu śledzenia satysfakcji i odzyskiwania naszych pacjentów z operacji.

  Compare listings

  Compare