Oto moje szybkie i brudne wskazówki dotyczące cholesterolu:

Oto moje szybkie i brudne wskazówki dotyczące cholesterolu:

Autor: Monica Reinagel, MS, LD/N, CNS Nutrition Diva 4 lutego 2010 1-minutowy czytanie

Aby jak najlepiej wykorzystać trening, nie chcesz dużo jedzenia w żołądku, ale nie masz Chcę też biegać na pustych. Najlepszy czas na ćwiczenie to od dwóch do czterech godzin po jedzeniu, w zależności od tego, jak duży posiłek, który jadłeś. Jeśli ćwiczysz z samego rana, kawałek owocu lub szklanki soku da ci energię na trening bez obciążenia.

Po ćwiczeniu mięśnie będą głodne białka i węglowodanów . Aby poprawić wyzdrowienie, zjedz przekąskę lub mały posiłek zawierający białko w ciągu dwóch godzin od ćwiczeń.

O autorze

Monica Reinagel, MS, LD/N, CNS

Monica Reinagel jest licencjonowanym dietetykiem, autorem i twórcą jednego z najbardziej uszeregowanych iTunes. Podcasty zdrowia i fitness. Jej rada jest regularnie prezentowana w The Today Show, Dr. Oz, NPR i w wiodących krajach gazetach, czasopismach i stronach internetowych. Czy masz pytanie dotyczące odżywiania? Zadzwoń na linię Diva Diva Diva pod numer 443-961-6206. Twoje pytanie może być prezentowane w programie.

Mighty Mommy Cheryl Butler dołącza do mnie, aby porozmawiać o najlepszych sposobach ustawiania ograniczeń w spożyciu cukru dzieci bez wyobcowania babci.

autor , 2016 4-minutowy Readepisode #370 Play Pause Słuchaj, jak ograniczyć cukier dziecko bez rozpoczęcia wojny Jeśli chcesz słuchać dźwięku, skorzystaj z Google Chrome lub Firefox.

mm: To świetne pytanie i podniósł trochę kontrowersji w okręgu szkolnym mojego dziecka, a także sąsiednich. Kiedy moje najstarsze dziecko (obecnie 22) było w przedszkolu, byłem matką pokoju w jej klasie. Mogę szczerze powiedzieć, że mieliśmy uroczystości w naszej szkole prawie za każdym razem, gdy odwróciłeś stronę w kalendarzu. Halloween, Święto Dziękczynienia, Chanuka, Boże Narodzenie, Walentynki, znane zostały indywidualne urodziny dziecka – trwało to dalej. W tamtych czasach dzwoniłem do rodziców, a prośba o przedmioty była zawsze słodkimi przysmakami – donutami, babeczkami, ciasteczkami z mrożonym lukrem, chipsami ziemniaczanymi, ponczami owocowymi lub sodą. Tak właśnie wtedy było. Yikes!

Szybko do przodu, kiedy moje najmłodsze dziecko, teraz dziesięć, jest w szkole i nie sądzę, żeby kiedykolwiek miała nawet babeczkę raz w roku na imprezie. Oczywiście alergie, takie jak alergie orzechowe, są również znacznie bardziej rozpowszechnione, a to zdecydowanie ważna troska dla szkół i rodzin, gdy jedzenie jest wysyłane z domu. Imprezy są teraz dość ograniczone, a kiedy świętują, nauczyciele proszą takie przedmioty, jak wycinanie owoców, precli, popcorn inteligentnego jedzenia lub galaretki i fajny bicz. Całkowicie podoba mi się fakt, że uciekliśmy od tych festinek cukru, jednak uważam też, że trochę smutna, że ​​moja córka nigdy nie lubiła jednej babeczki w Walentynki w szkole. Ponownie, jako mama ośmioma i rodzic, który jest aktywny w WOM i innych tablicach szkolnych, myślę, że moderacja jest kluczowa. Współpracujemy z naszym okręgiem szkolnym, aby uwzględnić coś wyjątkowego, takiego jak babeczki na Walentynki lub przyjęcie lodów pod koniec roku szkolnego, ale przestrzeganie zdrowszych opcji na większości uroczystości.

nd: I to jest tylko to: nie musimy całkowicie eliminować wszystkich smakołyków z naszego życia lub życia naszego dzieci. Ale musimy nauczyć się, jak powstrzymać te smakołyki przed staniem się codziennymi nawykami.

Dziękuję bardzo za dobrą radę, Cheryl. Aby uzyskać wiele bardziej przydatnych wskazówek, jak dodać równowagę, perspektywę i zabawę do intensywnego życia swojej rodziny, sprawdź podcast MAYMY na iTunes, Stitcher lub tutaj na naszej stronie internetowej. I pamiętaj, aby złapać drugą część mojej rozmowy z Cheryl Butler na temat żywienia dzieci i cukru na potężnym podcastie Mommy.

Strony

«Najpierw‹ Poprzedni12

o autorze

Monica Reinagel, MS, LD/N, CNS

Monica Reinagel jest licencjonowanym dietetykiem, autorem i twórcą jednego z najbardziej rankingowych podcastów zdrowia i fitness w iTunes. Jej rada jest regularnie prezentowana w The Today Show, Dr. Oz, NPR i w wiodących krajach gazetach, czasopismach i stronach internetowych. Czy masz pytanie dotyczące odżywiania? Zadzwoń na linię Diva Diva Diva pod numer 443-961-6206. Twoje pytanie może być prezentowane w programie.

Czy możesz zwiększyć utlenianie tłuszczu za pomocą określonych form ćwiczeń?

autorstwa Ben Greenfield Get-Fit Guy 28 września 2015 4-minutowy czytania nr 254 Play Pause Słuchaj, jak trenować swoje ciało, aby spalić więcej Fat, obecnie doświadczamy problemów z odtwarzaniem na Safari. Jeśli chcesz wysłuchać dźwięku, użyj Google Chrome lub Firefox.

Ahh… odwieczne pytanie: czy możesz naprawdę trenować, oszukać lub przechylić swoje ciało w jakiś sposób wzmocnionego spalania tłuszczu, ssanie, ssanie Komórki tłuszczowe z tyłka, ud i brzucha szybciej?

Zaraz odkryjesz odpowiedź.

Ten temat stał się czołowy mojej uwagi, kiedy zauważyłem niedawne Badanie, przemyślenie roli utleniania tłuszczu: wykorzystanie substratu podczas treningu interwałowego o wysokiej intensywności u dobrze wyszkolonych i wyszkolonych rekreacyjnych biegaczy. Wiem, że to kęs, ale samo badanie nie było zbyt trudne do zrozumienia.

Celem naukowców było spojrzenie na stopień, w jakim tempo utleniania tłuszczu można zmienić przez trening. Innymi słowy: czy Twój wybór lub historia ćwiczeń może wpłynąć na tempo, w którym spalasz tłuszcz?

, zanim przyjrzymy się temu, co odkryli badacze, pozwól mi dokonać ważnego wyjaśnienia: tytuł tego odcinka jest Nie „która dieta powoduje, że spalasz więcej tłuszczu?” Czemu? Ponieważ już znamy odpowiedź, a ja podałem drobne szczegóły w mojej dwuczęściowej serii artykułów zatytułowaną How to przekształcić się w maszynę do spalania tłuszczu, w której zgłaszam się do badania University of Connecticut, które ostatecznie okazały się wysokie -Tawie dieta o niskiej zawartości węglowodanów może zwiększyć utlenianie tłuszczu ze średnio 1,0 gramów na minutę do ponad 1,7 gramów na minutę.

, ale powiedzmy, że już nie jesz zbyt wielu kalorii, ale ty ” „Uważaj” również z spożyciem węglowodanów i nie angażując się w dietę bogatą w pokarmy, takie jak przetworzone skrobie, syrop kukurydziany o wysokiej fruktozie, cukier i inne produkty spożywcze, które mogą powodować częste fluktuacje glukozy we krwi i zmniejszenie utleniania tłuszczu (A efekt szczegółowo opisuję, jak szybko stracić tłuszcz). Czy Twój trening lub konkretny sposób treningu może również zwiększyć utlenianie tłuszczu?

W tym najnowszym badaniu naukowcy porównali wskaźniki utleniania tłuszczu i węglowodanów za pomocą czegoś zwanego kalorymetrią pośrednią, w której oddychasz i z maski Mierzy to zużyty tlen i dwutlenek węgla wytwarzany w celu przybliżenia zużycia paliwa. Podczas ćwiczeń mierzono dwa różne zestawy pacjentów, z treningiem interwałowym o wysokiej intensywności. Zestaw składał się z dobrze wyszkolonych, doświadczonych biegaczy, a Set Two składało się z nieco mniej wyszkolonych biegaczy rekreacyjnych. Rzeczywisty trening składał się z sześciu, czterominutowych długoterminowych pojedynków oddzielonych dwoma minutowymi okresami odzyskiwania na bieżni ustawionej na pochyleniu 5%.

badacze stwierdzili, że pomimo podobnych ocen postrzeganego wysiłku, mleczówka krwi Kwas i szybkość spalania węglowodanów dobrze wyszkolona biegacze osiągnęli znacznie lepsze wyniki podczas treningu (bez niespodzianek!), Ale mieli również prawie trzykrotnie wyższą szybkość utleniania tłuszczu! Więc nie tylko spaliły więcej kalorii, ale spalili niezwykle wyższy odsetek tych kalorii jako tłuszczu.

Strony

12next ›Ostatnia» Wszystkie treści są tutaj tylko dla celów informacyjnych. Ta treść nie zastępuje profesjonalnego osądu własnego dostawcy służby zdrowia. Skonsultuj się z licencjonowanym pracownikiem służby zdrowia w sprawie wszystkich indywidualnych pytań i problemów.

O autorze

Ben Greenfield

Ben Greenfield otrzymał tytuł licencjata i magistra z University of Idaho w dziedzinie nauki sportowej i ćwiczeń; Osobiste certyfikaty szkolenia oraz siły i kondycji od National Siła and Conditioning Association (NSCA); Certyfikacja żywienia sportowego z Międzynarodowego Towarzystwa Żywienia Sportowego (ISSN), zaawansowanego certyfikatu dopasowania rowerowego z Serotta. ketobooster sklad Ma ponad 11-letnie doświadczenie w trenowaniu profesjonalistów, kolegialnych i rekreacyjnych sportowców ze wszystkich sportów, a jako pomogło setkom klientów osiągnąć odchudzanie i sukces fitness.

Subskrybuj podcast Get-Fit Guy Spotify Google Stitcher

Dowiedz się, czy twój poziom cholesterolu jest w zdrowym zasięgu, a jeśli nie, co powinieneś z tym zrobić.

autor: Rob Lamberts, MD House Call Doctor 29 czerwca 2010 6-minutowy Readepisode #2 Play Pause Słuchaj 5 rzeczy to Zastanów się nad swoim cholesterolem, które obecnie doświadczamy problemów związanych z odtwarzaniem na Safari. Jeśli chcesz słuchać dźwięku, użyj Google Chrome lub Firefox.

Pomysł, że poziom cholesterolu powinien być mniej niż 200 dat, zanim ćwiczyłem medycynę. Niektórzy inteligentni naukowcy zauważyli, że osoby z wysokim poziomem cholesterolu miały większe ryzyko zawału serca. Więcej naukowców zebrało się i zdecydowało, że na podstawie dowodów 200 było dobrym punktem odcięcia. Aby uczcić swoją decyzję, poszli na kolację cheeseburgerów i pączków Bacon.

OK, nie jestem do końca pewny świętowania, ale zdecydowali się na 200 jako Cutoff.

Szybkie i brudne wskazówki: 5 rzeczy do rozważenia na temat cholesterolu

Sprawdź cholesterol, nie skupiaj się na całkowitym cholesterolu, poznaj inne czynniki ryzyka, aby mieć najlepszy poziom cholesterolu, rozważ obniżenie poziomu cholesterolu Narkotyki, jeśli jesteś narażony na zwiększone ryzyko

, ale od czego zaczynasz? Czym jest cholesterol?

Jakie są różne typy cholesterolu?

Jakiś czas później niektórzy inni naukowcy zauważyli, że są ludzie z cholesterolem powyżej 200, którzy nie mają zawodów serca, podczas gdy inni o poziomach poziomów poniżej 200 do. Ich badania wykazały, że istnieje kilka rodzajów cholesterolu o różnej gęstości. Nazwali tego rodzaju lipoproteiny o wysokiej gęstości cholesterolu lub HDL, lipoproteiny o niskiej gęstości lub LDL oraz lipoproteiny o bardzo niskiej gęstości lub VLDL.

Jaka jest różnica między HDL i. W każdym razie LDL?

okazuje się, że wysokie LDL jest związane z wyższym ryzykiem choroby serca, podczas gdy wysokie HDL jest związane z niższym ryzykiem. VLDL, który jest głównie trójglicerydami, ma znacznie mniejszy efekt niż HDL i LDL, więc na razie go zignorujemy. LDL jest powszechnie określany jako zły cholesterol, a HDL jako dobry cholesterol. Musisz się zastanawiać, jak długo będą używane te nazwy politycznie. Samo wyobrażenie LDL musi być już zastrzelone, a wszystkie chwalone są na hdl.

W laboratorium naukowym niektórzy inni naukowcy zaczęli zauważać, że kilka osób z wysokim LDL nie rozwinęło się chorób serca , a niektóre z niskim LDL. Mówię to tylko po to, aby wskazać, że moje wyjaśnienie jest uproszczone i nie należy go traktować jako wyczerpujące wyjaśnienie. Robię też, aby wskazać, jak denerwujący niektórzy naukowcy mogą dostać, jeśli mają czas na rękach.

Kiedy powinieneś martwić się cholesterolem?

A co z dobrym starym Ralphem i jego cholesterol ponad 200? Czy powinien się martwić? Trudno powiedzieć. Całkowity cholesterol jest obliczany przy użyciu wzoru, który obejmuje HDL, LDL i trójglicerydy. To sprawia, że ​​ogólna liczba cholesterolu ograniczonego zastosowania dla mnie jako lekarza. To trochę tak, jakbyś poprosił kogoś o wynik meczu piłki nożnej, a oni odpowiedzieli „42”, dodając dziesiątki obu drużyn. Technicznie mają rację w swojej odpowiedzi, ale informacje prawdopodobnie nie są tym, czego chcesz. Chcesz poznać wynik dobrej drużyny i sposób, w jaki porównuje się do wyniku złego zespołu.

W ten sam sposób liczby LDL i HDL są znacznie ważniejsze dla Ralpha niż całkowity cholesterol. W rzeczywistości istnieją obliczenia zwane oceną ryzyka Framingham, które wykorzystują poziom HDL i LDL, wraz z innymi czynnikami ryzyka, i oblicza 10-letnie ryzyko zawału serca. Umieszczę link do tej formuły w notatkach pokazowych.

Kiedy do tego dojdziesz, ludzie nie umierają z powodu wysokiego poziomu cholesterolu, umierają z powodu ataków serca i uderzeń. Gdybym wiedział, że osoba z wysokim poziomem cholesterolu pozostałaby zdrowa, dopóki nie skończy 90 lat, nie zawracałbym sobie głowy leczeniem. To sprawia, że ​​wynik ryzyka Framingham jest dla mnie przydatny: koncentruje się na tym, co naprawdę ma znaczenie. To nie jest idealna formuła, ale daje przyzwoitą wyobrażenie o ryzyku. Moim celem lekarza jest jak najniższe ryzyko, jak to możliwe.

Więc co to oznacza dla ciebie? Oto moje szybkie i brudne wskazówki dotyczące cholesterolu:

Strony

12Next ›Ostatnie» Pamiętaj, że wszystkie treści tutaj są wyłącznie do celów informacyjnych. Treść ta nie zastępuje żadnych porad medycznych i nie zastępuje żadnego osądu medycznego ani uzasadnienia przez własnego osobistego dostawcę opieki zdrowotnej. Zawsze szukaj licencjonowanego lekarza w Twojej okolicy w odniesieniu do wszystkich pytań i problemów związanych ze zdrowiem.

Czy istnieje limit tego, ile białka Twoje ciało może wchłonąć przy jednym posiedzeniu? Odżywianie Diva obciąża tę powszechną pogłoskę.

autorstwa Monica Reinagel, MS, LD/N, CNS Diva Diva 1 lipca 2015 4-minutowa readepisode #256 Play Pause Słuchaj, ile białka może wchłonąć ciało? Obecnie doświadczamy problemów z odtwarzaniem w Safari. Jeśli chcesz wysłuchać dźwięku, użyj Google Chrome lub Firefox.

Białko: Zestaw zabawek z majsterkowaniem ciała

Pamiętasz zabawki Tinker? Jest to zbiór kijów i kół, które możesz połączyć, aby zbudować wszystko, co chcesz. Na przykład możesz zbudować domy zabawek. Następnie możesz rozebrać dom i ponownie skonfigurować te same kawałki w samolot.

Białko przypomina zestaw zabawek z majsterkowaniem ciała. Każde białko składa się ze specjalnych cząsteczek zwanych aminokwasami, które są jak poszczególne sztuki zabawki. Kiedy trawisz białko, twoje ciało rozkłada je na poszczególne aminokwasy, a następnie wykorzystuje je do budowy enzymów, hormonów, czynników odpornościowych, cząsteczek transportu i przechowywania oraz wszelkiego rodzaju innych użytecznych rzeczy, w tym większych bicepsów.

Białko jest niezbędnym składnikiem odżywczym, ponieważ nie można uzyskać aminokwasów z tłuszczów lub węglowodanów. Bez aminokwasów, bez enzymów. Bez enzymów, bez życia.

Gdy stawki są tak wysokie, nie jest zaskakujące, że ciało priorytetowo traktuje jego stosowanie aminokwasów. Przetrwanie najpierw; Sześciopak ABS drugi. Ale kiedy organizm ma wszystkie potrzebne aminokwasy, białko może być również wykorzystane jako alternatywne źródło energii lub kalorii. Innymi słowy, jeśli po zbudowaniu domu pozostały ci kawałki zabawek majsterkowania, możesz spalić dodatki na ciepło!

i to jest sens, w którym wszystkie białko, które przyjmujesz, jest wykorzystywane. Białko poza tym, czego potrzebuje twoje ciało, aby uzupełnić pulę aminokwasową (lub może wykorzystać do budowania mięśni) jest metabolizowane na glukozę i wykorzystywane do energii. I ilekroć masz więcej energii żywności niż potrzebujesz, nadwyżka jest przechowywana jako tłuszcz. Nic nie zmarnowane.

Zalety białka jako źródła energii

, o ile nie przyjmujesz więcej kalorii niż spalasz każdego dnia, nie ma szkody w stosowaniu białka jako źródło energii.

Compare listings

Compare